Pomoc

Czy mogę dodawać bezpłatnie ogłoszenia?

Każdy może dodawać zupełnie bezpłatnie pojedyncze ogłoszenia standardowe w wybranych serwisach Grupy Tuogłoś.

Czy trzeba się rejestrować w portalu, aby dodać ogłoszenie?

Nie ma konieczności rejestracji w serwisach Grupy Tuogłoś. Jednak utworzenie swojego konta daje sporo korzyści: łatwość zarządzania ogłoszeniami, zbiorczy ich podgląd, łatwa możliwość promowania, przedłużania publikacji itd.

Jak działa automatyczne dodawanie ogłoszeń do większej ilości serwisów?

W drugim etapie dodawania ogłoszenia, wybrać należy odpowiedni wariant publikacji. W 2. wariancie możemy dodać ogłoszenie automatycznie do wszystkich 105 serwisów w Polsce, natomiast w 3. wariancie - do wybranych przez siebie, lub łącznie do wszystkich 133 w Polsce i za granicą.

Czy wybierając opcję automatycznej publikacji ogłoszenia w wielu serwisach Grupy Tuogłoś otrzymam informację gdzie konkretnie opublikowane są moje ogłoszenia?

Automatyczna publikacja w większej ilości portali raportowana jest właścicielowi ogłoszenia w przesyłanym do niego emailu. Zawiera on linki do wszystkich portali w których ogłoszenie zostało opublikowane.

Na jaki okres są publikowane ogłoszenia?

Wszystkie ogłoszenia we wszystkich serwisach Grupy są publikowane na okres 30 dni, dzięki czemu praktycznie nie ma u nas ogłoszeń nieaktualnych. Po okresie 30 dni ogłoszenia są automatycznie deaktywowane i może je odnowić jedynie ich właściciel. Dbamy aby treści zamieszczane w portalach Grupy Tuogłoś przynosiły realne, a nie fikcyjne korzyści naszym użytkownikom.

Czy możliwe jest otrzymanie faktury?

Tak, należy jedynie zgłosić chęć otrzymania faktury VAT wypełniając ten formularz z danymi do faktury.

Czy można wykupić reklamę w serwisach Grupy?

Warunki dodatkowej reklamy wizualnej czy tekstowej uzgadniane są indywidualnie. W sprawie współpracy reklamowej kontaktować należy się pod numer tel. 514705570 lub mailowo kontakt@tuoglos.pl

Czy portale należą do polskiej firmy czy zagranicznej?

Grupa Tuogłoś to w 100 % polskie przedsięwzięcie i polski kapitał. Zależy nam żeby wspierać polską gospodarkę, i adresujemy nasze usługi do wszystkich Polaków w kraju i Polonii za granicą.

Masz inne pytania?

Możesz w każdej chwili do nas napisać lub zadzwonić: Tel. 514 70 55 70, mail: kontakt@tuoglos.pl

Loading...